У Міноборони розповіли від яких факторів залежить перемога України у війні з Росією

Допомога західних партнерів є складовою перемоги над Росією

Фото:інформативне

Як швидко Україна зможе завершити війну та перемогти Росію, залежить у тому числі від інтенсивності допомоги від західних партнерів, від її кількості та якості.

Про це заявила заступниця міністра оборони Ганна Маляр в ефірі загальнонаціонального телемарафону.

Маляр пояснила, що багато речей вони не можуть розголошувати, бо ворог починає коригувати свої дії.

Ведуча телемарафону поставила запитання: Чи можна вже буде реально говорити про контрнаступ? 

Своєю чергою, заступниця міністра оборони зазначила: «Коли вживаємо військові терміни, скажімо, контрнаступ, ми повинні розуміти, що всі ці речі, є вони, чи немає, це частина оборонного плану. І ми не можемо про нього, принаймні я як офіційна особа, не можу це розголошувати. Ключове тут в іншому — що ворог, якщо ми починаємо це обговорювати, починає коригувати свої дії. Тому тут ситуація дуже проста. Ми не приховували, що нам потрібна військова допомога і це зрозуміло, тому що російська армія переважає щодо кількості особового складу і озброєння. Тому нам дійсно потрібне озброєння. І ми дуже вдячні нашим західним партнерам і Сполученим Штатам за те, що вони нам цю допомогу надають».

Ганна Маляр розповіла, що у неї буквально сьогодні була зустріч з військовою аташе Посольства США в Києві, Сполучені Штати знову висловили свою підтримку, сторони обговорювали співпрацю.

«Більше, звісно, про такі зустрічі не можна говорити, але ми цю підтримку відчуваємо. Насправді, стоїть головне питання — як швидко ми зможемо завершити цю війну, як швидко ми зможемо перемогти Росію? Відповідь на це питання залежить в тому числі від інтенсивності допомоги, від її кількості, від її якості. Що маю на увазі під якістю? Ми насамперед потребуємо важкого озброєння і, звісно, для нас це буде ключове. Так само, як і артилерія, воєнна техніка. І, власне, от все це буде визначати швидкість нашої перемоги», — розповіла заступниця міністра оборони.

Читайте також