У Міноборони України зробили важливу заяву щодо подій на Бєлгородщині

Це не останнє повстання в росії...

Фото: Легіон Свобода росії/Телеграм

Події, які зараз відбуваються у Бєлгородській області країни-агресорки Росії – це не останній випадок повстання в межах російських кордонів. Російські повстанці і партизани намагаються змінити нинішній режим в РФ, який розв’язав криваву війну проти України та ізолює саму Росію.

Про це заявив радник міністра оборони України Юрій Сак, пише «Главред».

Він зазначив, що досить дивно, що російські повстанці та партизани активізувалися для боротьби проти терористичного режиму в РФ саме зараз, а не раніше. За словами Сака, мабуть, для російських повстанців була досягнута переломна точка після загибелі понад 200 тисяч російських окупантів у війні проти України.

Радник міністра оборони України зазначив, що такі події розгортаються у Бєлгородській області саме зараз, тому що українські війська показали, що Росію «можна і потрібно бити на полі бою». А це у свою чергу могло надихнути російських повстанців і партизанів, які сподіваються щось змінити у своїй країні і не хочуть бути частиною злочину агресії РФ проти України.

Юрій Сак дистанціював Україну від зв’язку з російськими добровольцями, які пішли у рейд в Бєлгородській області. Проте він зазначив, що ми маємо з ними спільні цілі.

«Мені здається, мета цих дій була сформульована вчора тими, хто їх вчинив. Вони заявили, що хочуть демілітаризувати цю частину Росії. Вони хочуть, щоб війна пішла з їхньої території… Ми віримо, що для того, аби Україна була в безпеці, Європа була в безпеці після того, як ми переможемо Росію на полі бою, нам усім потрібно буде створити демілітаризовану зону певної форми в частинах Росії»,  зазначив радник міністра оборони України.

Нагадаємо, у вранці понеділок, 22 травня, в мережі з'явилася інформація про те, що російські добровольці Легіону «Свобода Росії» і «Російського добровольчого корпусу» почали свою військову операцію в прикордонних районах Бєлгородської області. Рейди були і в Брянській області. Також вказується, що на Бєлгородщині знищено контрольно-пропускний пункт РФ.

Читайте також: росія перекидає частину своїх боєздатних підрозділів з фронту у Бєлгородську область.

У Головному управлінні розвідки Міноборони України повідомили, що Легіон «Свобода Росії» і «РДК» на Бєлгородищині проводять операцію зі створення смуги безпеки для захисту мирних українців. В операції беруть участь виключно громадяни Росії.

varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий

Читайте також