У Міноборони відповіли на найбільш поширені питання щодо застосунку «Резерв+»: подробиці

Мобільний застосунок для військовозобов'язаних працює в тестовому режимі

ФОТО: ілюстративне

У Міністерстві оборони відповіли на найбільш поширені питання, що стосуються застосунку для військовозобов’язаних, призовників та резервістів Резерв+.

Цей додаток дає можливість оперативно оновлювати свої дані.

 Кому потрібно встановлювати «Резерв+»

«Резерв+» є застосунком для військовозобов'язаних, тому чинним військовослужбовцям, а також жінкам, які не стоять на військовому обліку, не потрібно його завантажувати й оновлювати дані.

Також Міноборони просить громадян віком до 18 та від 60 років не завантажувати застосунок, щоб не створювати зайве навантаження на сервери.

Чи треба йти до ТЦК після оновлення даних через «Резерв+»
 
 Якщо людина оновила дані в застосунку «Резерв+», вона виконала вимогу закону. Подальша комунікація з ТЦК відбувається у звичайному режимі.

Дані в реєстрі «Оберіг» некоректні – що робити

За наявності помилок у реєстрі людині слід звернутися до ТЦК, у якому вона перебуває на обліку. В Міноборони пояснили наявність помилок людським фактором під час внесення даних операторами.

Статус «у розшуку» – що робити

Якщо після оновлення людиною даних у реєстрі «Оберіг» у неї відображається статус «у розшуку», слід звернутися до ТЦК, у якому вона перебуває на обліку. В Міноборони пояснили, що цей статус присвоюють тим, хто порушив правила військового обліку.

Що робити військовослужбовцям, які виявили у своїх даних статус «у розшуку»

Міноборони пояснює таку ситуацію помилками внаслідок людського фактора.

«Ймовірно, ТЦК не оновив дані, коли ви вступили на службу», – припускає міністерство.

У відомстві запевнили, що команда застосунку налагоджує взаємодію з іншими реєстрами, щоб виключити з обліку всіх військовослужбовців.

«Якщо ви хочете прискорити оновлення інформації щодо себе, зверніться до ТЦК та СП, але це необов'язково», – радить міністерство.

Проблеми з авторизацією в застосунку «Резерв+»

Якщо в перші дні роботи застосунку авторизуватися в ньому не вдалося, Міноборони радить зробити це пізніше.

Читайте також: раніше експерт назвав головну проблему застосунку «Резерв+»

«Застосунок Резерв+ є найпопулярнішим способом оновлення даних. У десятки разів більше громадян оновлюють дані онлайн, ніж у ТЦК та ЦНАП. Зараз застосунок працює в тестовому режимі. Команда розробників чує ваші звернення та оперативно усуває всі помилки», – пояснило міністерство.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк

Читайте також