У Міноборони заявили про зміну підходу до війни після набуття чинності закону про мобілізацію
За словами речника, держава має розуміти, скільки чоловіків віком 18-60 років є здоровими, які у них військово-облікові спеціальності, хто з них має право на бронювання чи відстрочку
Речник Міноборони України Дмитро Лазуткін заявив, що коли закон про мобілізацію набуде чинності 18 травня, то передусім зміниться підхід до війни. Про це він сказав у ефірі «Еспресо».
«Тому що та історія, коли частина людей воює і постійно перебуває на фронті, а частина живе своїм спокійним життям, вочевидь, що цьому вже приходить край», – висловився речник Міноборони.
Він додав, що разюча відмінність, яка кидалася щоразу в очі під час повернення з Донбасу до Києва, Львова чи інших мирних міст, не є нормальною.
«Можливо, це було б нормально, якби у нас був слабкий ворог, однак у цьому випадку треба мобілізуватися всій країні, всьому суспільству. Від 18 травня всі чоловіки віком від 18 до 60 років мають уточнити свої дані у ТЦК та СП, є можливість це зробити в електронному кабінеті, а також у ЦНАП», – нагадав Лазуткін.
Читайте також, нові правила: хто, де та як можуть вручити повістку
Він зазначив, що державі необхідно розуміти, скільки чоловіків призовного віку є здоровими, які у них військово-облікові спеціальності, хто завів третю дитину і має право на бронювання чи відстрочку, хто переїхав і змінив місце проживання.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі