У Міноборони заявили, що можуть відстежити навіть тих, кого нема в реєстрі призовників
Зараз триває процес унормування питання обміну інформації між реєстрами
![](/uploads/media/0f/13/0f13705c1b656941d8979c9fc8080fc8_w960.jpg)
Навіть якщо людини немає в реєстрі військовозобов'язаних, то її «цифровий слід» є в інших українських реєстрах, і держава за потреби її відслідкує, тому мобілізації уникнути не вдасться. Про це сказала заступник міністра оборони України Наталія Калмикова в ефірі телемарафону.
Вона зазначила, що сьогодні дуже важливо мати обмін інформацією між реєстрами.
«Обмін даними між реєстрами, над чим зараз працює цифрова команда Міністерства оборони, спростить і проходження процедур в ТЦК (Територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки )», - сказала Калмикова.
За її словами, зараз триває процес унормування питання обміну інформації між реєстрами.
«Держава зможе тоді бачити кожну людину. Якщо навіть її немає в реєстрі військовозобов’язаних, то є інші реєстри, де в будь-якому разі цифровий слід є», - зазначила вона.
Читайте також: у ЗСУ наголосили, що варто знати про вручення повісток.
Говорячи про мобілізацію, Калмикова зазначає, що це «питання ціннісне». За її словами, має бути розуміння, що Україну доведеться захищати кожному і краще прийти самому в ТЦК «і знайти той підрозділ, в якому хочеш служити і мобілізуватись саме до нього», Вона наголосила, що це «найкращий шлях»
![](/uploads/media/07/6e/076ea7526eb5dyz151a14965d210c6b1_w320.jpg)
З неділі почнеться похолодання: синопткиня розповіла, коли в Україні очікується сніг
Наступного тижня на заході та півночі України місцями можливий мокрий сніг
![](/uploads/media/63/3f/633f56ec272a14e14c0a03379226773a_w960.jpg)
В Україні зафіксували новий різновид штаму «Омікрону»: які симптоми
Швидко розвивається та обходить імунітет
![](/uploads/media/a2/9e/a29ef74dyz77459b84e113cd59477859_w1280.jpg)
У Львові горіло приміщення пологового будинку
На щастя ніхто не постраждав