У Міноборони розповіли, як досягли скорочення підготовки пілотів на F-16
Процес отримання курсантами свідоцтв приватного пілота був оптимізований
Терміни підготовки українських пілотів на західних винищувачах F-16 скоротили майже на три місяці. Завдяки цьому Україна отримала оперативну перевагу у повітрі, заявив заступник голови Міністерства оборони України Сергія Мельника в інтерв'ю "АрміяІнформ".
За словами Мельника, особливу увагу у рамках програми НАТО DEEP зосередили на підготовці пілотів Сил оборони. Процес навчання пілотів оптимізували.
"Процес отримання курсантами свідоцтв приватного пілота був оптимізований, що дозволяє зменшити терміни підготовки пілотів на F-16 майже на три місяці. Це забезпечує важливу оперативну перевагу в повітрі", - розповів він.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
Буданов назвав умови повернення українців з-за кордону
На думку Буданова, саме економічна стабільність стане магнітом для повернення людей
на росії відкрито погрожують країнам Європи: опублікували список "законних цілей"
Міноборони РФ опублікувало адреси європейських підприємств, які нібито виробляють зброю для України, і почало лякати "наслідками"
Найкоментованіше
- Європейська країна може депортувати українців мобілізаційного віку, які не мають підстав для тимчасового захисту
- Путін хоче захопити південь України, - The New York Times
- У Польщі стався інцидент з агресивною поведінкою двох жінок щодо українців
- Зеленський не може знайти кандидата на посаду посла України в США, - Politico
- На Рівненщині пʼяний неповнолітній водій насмерть збив вагітну жінку
Коментарі