У Мінсоцполітики розповіли, звідки візьмуть кошти для виплат «Зимової підтримки»
Соціальні програми матимуть окреме фінансування, освіту не чіпатимуть – Мінсоцполітики
Мінсоцполітики заявило, що кошти на програму «Зимова підтримка» не будуть братися з бюджетів освітніх програм, а фінансування соціальних виплат уже передбачено в державному бюджеті. Про це пресслужба міністерства повідомила у Фейсбуці.
Міністерство анонсувало низку виплат для українців, зокрема для найбільш вразливих категорій, у рамках урядової ініціативи «Зимова підтримка».
«Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України анонсувало ряд виплат для українців, у тому числі для найбільш незахищених категорій населення, в межах урядової програми «Зимова підтримка». Наразі мережею шириться неправдива інформація нібито кошти на ці виплати будуть взяті з освітніх бюджетних програм. Це не відповідає дійсності», - йдеться в повідомленні.
У міністерстві додали, що усі програми, які реалізує Мінсоцполітики, мають окремі джерела фінансування. Вони вже передбачені бюджетом 2025 року. У бюджеті на 2026 рік це також будуть окремі видатки, тому кошти інших сфер задіяні не будуть.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Гінкго білоба - чи справді «таблетки для пам’яті» працюють і кому вони можуть бути корисні
- У Львові трагічно загинули працівники
- Якою буде погода у Львові та області завтра, 16 травня
- З російського полону повернувся захисник зі Львівщини Андрій Гурський
- У Німеччині помер важкопоранений Герой зі Львівщини
Коментарі
Для тих хто вже підписав у воєнний час. ?