У Мінцифрі презентували електронний паспорт: який дизайн він буде мати (фото)

_v_smartfone_650x410
_v_smartfone_650x410

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров продемонстрував три можливі варіанти інтерфейсу електронного паспорта громадянина України.

Відповідну інформацію він опублікував на своїй сторінці, у «Facebook». Міністр запропонував українцям вибрати один із запропонованих варіантів.

«Ви знаєте, що ми працюємо над створенням електронного паспорта. Можливість отримати в мобільний додаток цифровий документ матимуть власники закордонного паспорта та ID-картки. За допомогою паспорта в смартфоні у нас із вами буде можливість пересуватися країною на потягах і літаках, ідентифікувати особистість у державних установах, отримувати посилки», — йдеться в дописі.

Федоров також зазначив, що дизайн довго обговорювали в команді. Зокрема, за словами міністра, є питання щодо того, що потрібно виносити на лицьову сторону, а що сховати в розгорнуте відображення за натиском (там буде схована вся-вся інформація: строк дійсності, стать, громадянство та інше).

«Нам здається, що найголовніші дані паспорта: фото, ПІБ, номер документа. Все інше можна сховати. Тому, на відміну від водійських посвідчень, ми збільшили фото (вбили ідею його збільшення за натиском)», — зауважив він.