У міській раді обіцяють провести масштабні роботи з каналізування вулиць у мікрорайоні Кривчиці
Як повідомили у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР, цього року проводитимуть масштабні роботи з каналізування вулиць у мікрорайоні Кривчиці, повідомляє прес-служба ЛМР.
«Перше, що планується, – облаштування світлофорного об’єкту на вул. Богданівській біля магазину. Це включено в проект титульного списку і зараз ми цим питанням займаємося.
Далі плануємо облаштування каналізаційної мережі на вулицях Тарасівська – Подолинського – Тракт Глинянський. Але це є проект, який стосується трьох вулиць. Натомість заплановано ще каналізування вулиць: Бескидська, Монгольська, Федора Вовка, Малі Кривчиці, Подолинського, Глиняна, Бігова, Визвольна, Переможна, Поетична, Наступальна, Лодія, Генерала Кравса, Корінна, Ю. Горліса-Горського, Самокиша. Орієнтовна вартість всього проекту 47,5 млн гривень. На цей рік передбачено 4,5 млн грн. Однак цього року ми приступаємо до виконання робіт щодо каналізування цього мікрорайону з вул. Лодія, потім вул. Наступальна, після цього вул. Кравса.
Аналогічно у цьому мікрорайоні необхідно облаштовувати водопровідну мережу. По вказаних вулицях ця мережа є в незадовільному стані і потребує заміни. Орієнтовна вартість робіт 20 млн гривень. На це також необхідно передбачати кошти і на проектування. Тому будемо просити, щоб нам виділили кошти на проектування і ремонт водопровідної мережі.
Наступний етап – це є каналізування мікрорайону вул. Міжгірна і вул. Дорога Кривчицька. Тут ведуться проектні роботи. Плануємо виготовити ПКД до 1 вересня, і зробити експертизу до 1 жовтня. На ці роботи передбачено 1 млн 500 тис грн.
До переліку каналізування даного мікрорайону також включені вулиці: Міжгірна, Грушева, Низова, Втіха, На Сторожі, На Копані, Карпанюків, Над Джерелом, Зрубова, Дорога Кривчицька, Березова. Це ще один проект, на який виготовляється ПКД. Після експертизи проекту будемо втілювати його у життя. Роботи плануємо розпочати цього року.
Також продовжуються роботи стосовно каналізування вул. Старознесенської і вул. Маруньки. Цього року роботи плануємо завершити. На ці роботи передбачено 4 млн грн.
Крім цього, є питання про замощення доріг і вулиць у цьому мікрорайоні, тому що дуже багато вулиць зі зруйнованим асфальтним покриттям. Також є вулиці, на яких є ґрунтове покриття. Але, якщо говорити про господарський підхід щодо облаштування цих вулиць, то необхідно спочатку зробити каналізування, водопровідну мережу, а тоді асфальтувати. Зокрема, є питання стосовно ремонту доріг на вул. Гайдучка, вул. Краснянська і вул. Бескидська. Зараз ЛКП «Львівавтодор» проводить ремонт вул. Пластової, де також буде облаштовано каналізаційну мережу. Вул. Пластова є суміжна з вул. Бескидською і вул. Гайдучка. Тому цього року плануємо виготовити проект щодо ремонту цих вулиць і на наступний рік будемо їх ремонтувати», - розповіла Ірина Маруняк, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.
varta1.com.ua: Новини
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
На Львівщині горів будинок
Пожежа сталася в с. Вовків Львівського району в двоповерховому житловому будинку
Найкоментованіше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Пенсії в Україні зростуть з 1 березня
- Загинув командир відділення батальйону безпілотних систем Володимир Муж з Львівщини
Найчитаніше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- У селі на Львівщині вилучили ракету Х-47М2 «Кинжал»
- На Львівщині затримали лікаря за вимагання 80 000 грн хабаря
Коментарі