У Молдові сталася смеретльна ДТП за участі автобуса «Кишинів-Київ»
Загинуло подружжя
У Молдові рейсовий автобус, що прямував із Кишинева до Києва, зіткнувся з автомобілем – внаслідок зіткнення загинули водій авто та його дружина. Про це пише Newsmaker.
ДТП сталася 11 липня на трасі R7 у Ришканському районі.
Водій автомобіля Renault вирішив розвернутися на трасі через суцільну лінію розмітки. У цей момент у нього врізався рейсовий автобус, який прямував до України.
Внаслідок зіткнення легковий автомобіль отримав значні механічні пошкодження. Загинув 74-річний водій авто, а також його 69-річна дружина, яка перебувала на пасажирському сидінні.
Генеральний інспекторат з надзвичайних ситуацій Молдови повідомив, що виклик про ДТП надійшов о 08:17 – автомобіль Renault Kango зіткнувся з автобусом Neoplan. На місце прибули дві бригади рятувальників, яким було доручено провести роботи з евакуації двох людей, які застрягли між колесами автомобіля.
Рятувальникам вдалося звільнити з-під уламків пошкодженого авто тіло чоловіка, а також жінку що перебувала без свідомості, яка померла в машині швидкої допомоги. Зазначається, що 19 пасажирів, які знаходилися у маршрутному автобусі, не постраждали.
Причину та обставини події необхідно встановити компетентним органам.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Гінкго білоба - чи справді «таблетки для пам’яті» працюють і кому вони можуть бути корисні
- У Львові трагічно загинули працівники
- У Німеччині помер важкопоранений Герой зі Львівщини
- Якою буде погода у Львові та області завтра, 16 травня
- З російського полону повернувся захисник зі Львівщини Андрій Гурський
Коментарі