У моторошному зіткненні двох вантажівок загинув чоловік (ФОТО)
Поблизу села Первомайське, що у Харківській області, сталася дорожньо-транспортна пригода. Про це повідомляє прес-служба ГУ НП у Харківській області.
Водій вантажівки «Renault Magnum» не впорався з керуванням та виїхав на смугу зустрічного руху, допустивши зіткнення з вантажівкою «Scania».
Від отриманих травм, 43-річний водій «Scania» загинув на місці. 29-річний водій «Renault Magnum», із закритою черепно-мозковою травмою та ушкодженнями різного ступеня тяжкості, був доставлений до Харківської міської клінічної лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги. Стан здоров’я чоловіка медики оцінюють як задовільний.
За фактом події відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.
[gallery ids=«97040,97041,97043»]
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- росія готує весняний наступ, - Зеленський
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- В Україні можуть ввести обмеження для тих, хто не виконує військовий обов’язок
- Мирні переговори між Україною і Росією зайшли в глухий кут, - Зеленський
Найчитаніше
- У Дніпрі зафіксували масовий «спалах» ВІЛ-інфекції серед військовозобов’язаних чоловіків
- У Львові сталася різанина
- У Львові потрапив у ДТП автомобіль, до якого блогери привʼязували себе скотчем (ВІДЕО)
- У Львівському районі трагічно загинули двоє людей
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
Коментарі