У МОУ працевлаштували та за три дні відсторонили «експерта», який виступав на росТБ: деталі

Сьогодні його відсторонили

У середу, 28 червня, Руслана Ригованова було призначено тимчасово виконуючим обовʼязки директора Департаменту ресурсного забезпечення, а 1 липня його було відсторонено від тимчасового виконання обовʼязків. Про це повідомили на Фейсбук-сторінці Міністерства оборони України.

“Відсторонення відбулося одразу після появи контраверсійного роду інформації щодо зазначеної особи. Наразі проводиться внутрішня перевірка щодо окремих фактів, які були оприлюднені. Про результати повідомимо окремо найближчими днями”, – повідомили в Міністерстві.

Сьогодні, 1 липня, активіст та правозахисник Олег Симороз заявив, що Руслан Ригованов брав участь в антиукраїнських політичних шоу на російському телебаченні, де позиціював себе як політичний експерт. 

«Руслан Ригованов — це покидьок, який сприяв дерибану НПП »Голосіївський«, будучи на посаді начальника відділу рекреації та заступника директора НПП »Голосіївський«, він підписав низку так званих рекреаційних угод з особами, які захопили частину нацпарку та суттєво її пошкодили. Мова, зокрема, про нелегальне кафе на вул. Бударіна, власник якого — посадовий ексміліціонер Анатолій Миколаєць, а також про мотузковий парк у 89 кварталі Святошинського лісництва, яким заправляють місцеві тітушки, очолювані соратником Олега Ляшка таким собі Андрієм Махніцьким», — розповів військовий Олег Симороз.

У 2017 році він будучи помічником на громадських засадах народної депутатки Наталії Веселової їздив у Москву, де за гроші брав участь у російських пропагандистських шоу.

Довідково: Руслан Ригованов народився 31 липня 1974 року у місті Горлівка, Донецької області. Закінчив Автомобільний дорожній інститут у Горлівці за спеціальністю менеджмент організацій, додатково дистанційно здобув освіту MBA (Магістр ділового адміністрування) в Moskow bissnes school (MBS) при Московському технологічному університеті, здобувши вищій кваліфікаційний ступінь у менеджменті (управлінні).

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт