У МОЗ повідомили, скільки людей за тиждень померло в Україні від грипу
За минулий тиждень в Україні зафіксовано десять летальних випадків, внаслідок ускладнень грипу.
Зокрема, з 10 по 16 лютого, в Україні на ГРВІ захворіли 245 055 людей, із них 61,4 % — діти, повідомляє пресслужба Міністерства охорони здоров’я.
«Інтенсивний показник захворюваності становив 640,9 на 100 000 населення, що на 34,4 % більше епідемічного порогу по Україні. ... За тиждень зареєстровано десять летальних випадків внаслідок грипу, що підтверджено методом ПЛР. З початку епідемічного сезону — 38 людей померли від ускладнень грипу. Жоден померлий не був щеплений проти грипу», — йдеться в повідомленні.
Лише у двох областях України — Харківській і Луганській, а також у м. Київ зберігається неепідемічний рівень активності. В усіх інших областях зареєстровано епідемічну активність різної інтенсивності.
Водночас, у МОЗ додали, що перевищення епідемічного порогу захворюваності на грип не означає початок епідемії грипу. «Найчастіше це типовий для зимової пори року і цілком очікуваний епідемічний підйом захворюваності», — зазначили у відомстві.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
Коментарі