У МОЗ розповіли, коли й на скільки піднімуть зарплату медикам
З 1 вересня заробітна плата лікарів зросте в середньому на 3,5 тисячі гривень.
Про це під час брифінгу повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, передає «УНН».
«Вчора відбулось засідання уряду, на якому було прийнято ряд важливих питань, ініційованих МОЗ. По-перше, вчора було прийняте рішення щодо забезпечення фінансовим ресурсом, доплат медичним працівникам, починаючи з 1 вересня і до кінця року», — сказав міністр.
Він нагадав, що 19 червня було ухвалено системне рішення уряду щодо підняття зарплат медичним працівникам.
«Це підняття, якщо говорити в абсолютних цифрах, то лікарям в середньому зарплата буде підвищена на 3,5 тис грн, середньому медперсоналу — близько 2,5 тис грн, і молодшому медперсоналу — близько 1 250 грн. Все це підняття почнеться з 1 вересня. І вчора на засіданні уряду було прийняте це рішення щодо забезпечення фінансовим ресурсом», — зазначив Степанов.
Він нагадав також, що вчора на засіданні Уряду було виділено додаткові кошти 103 655 000 грн на оплату інтернам першого, другого і третього року навчання.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі