У МВС показали перші кадри після ракетного удару в місті Суми (ВІДЕО)
Дві людини загинули, двадцять людей постраждали
Міністерство внутрішніх справ України опублікувало перші кадри після вчорашньої ракетної атаки російських терористів на Суми. Відео знято бодікамерами патрульних, що прибули на місце влучання ворожої ракети за лічені хвилини.
«Перші хвилини після вчорашньої атаки російських терористів по м.Суми. Відео з бодікамер патрульних», - йдеться у повідомленні.
На кадрах видно, що поліціянти та інші працівники екстрених служб відразу розпочали з'ясовувати, чи могли бути під завалами люди, а згодом організували евакуацію із будинків поруч.
Людей закликали пройти в укриття, адже повітряна тривога тривала, а отже була ймовірність повторних ударів.
Нагадаємо, у Сумах завершився розбір завалів на місці влучання російської ракети в один із міських навчальних закладів.
«Дві людини загинули... Мої співчуття рідним і близьким. Двадцять людей постраждали від цього удару. Повністю зруйнований навчальний корпус училища: чотири поверхи просто знесло ракетою. Пошкоджено гуртожитки, будинки, навіть будівлі церкви та недільної школи», - повідомив президент України Володимир Зеленський.
Фото: Володимир Зеленський
В цілому в рятувальній операції і розбиранні завалів в Сумах було задіяно 285 людей, додав глава держави, подякувавши кожному з них.
«Російські нелюди щодня додають світові аргументи, що тільки поразка Росії і чіткі гарантії безпеки для України здатні убезпечити життя від цього терору», - заявив Зеленський.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Харкові жінку засудили до 5 років ув’язнення за крадіжку 22 шоколадок
- Подоляк прокоментував, чи заборонять ухилянтам голосувати на виборах
- Названо, яку групу осіб з інвалідністю можуть мобілізувати у 2026 році
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- У Хмельницькому винесли вирок школярці, яка шпигувала для Росії
Найчитаніше
- Увага! У Львівській області безвісти зникла жінка
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який із травня 2024 року вважався зниклим безвісти
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який 21 місяць вважався безвісти зниклим
- У понеділок на Львівщину повертається загиблий Герой Мар’ян Кіт
- "На щиті" повернеться Герой зі Львівщини, який загинув у 2024 році
Коментарі