У МЗС пояснили, чому сексологиню призначили послом у Болгарії

Має необхідну кваліфікацію для проходження дипломатичної служби

Міністерство закордонних справ заявивло, що Олеся Ілащук, нещодавно призначена указом президента послом України в Болгарії, має необхідну кваліфікацію для проходження дипломатичної служби. Про це йдеться в коментарі пресслужби МЗС України, поширеному в понеділок.

«За наявною в МЗС інформацією, вона (Ілащук) отримала диплом з відзнакою за спеціальністю »Країнознавство« кафедри міжнародних відносин факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Має кваліфікацію спеціалістки з міжнародних відносин, перекладачки. Вільно володіє англійською мовою», – йдеться в коментарі.

У МЗС додають, що після оцінки кандидатури Ілащук уряд Болгарії «без зволікань» надав їй агреман, «не маючи жодних застережень щодо її роботи в Болгарії».

«Призначення на посади послів некадрових дипломатів є звичайною міжнародною практикою. В Україні за останні два роки усі некадрові дипломати, які були призначені на посади Послів, демонструють гідні результати роботи. Лише за ними, а не інтерпретаціями та образами, і варто судити про роботу посла за кордоном», – додали у відомстві.

Нагадаємо, посаду посла України в Болгарії очолила сексологиня без досвіду дипломатичної роботи.

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт