У НАБУ детально роз'яснили законопроєкт про можливість відкупу для корупціонерів

Ухвалення закону

Можливість відкупу для корупціонерів стала реальною. 18 липня ВР ухвалила  закон у першому читанні.

Про це повідомляє Національне антикорупційне бюро України в Telegram.

Під час засідання комітету Ради з питань правоохоронної діяльності обговорили законопроєкт про відкуп для корупціонерів.

У НАБУ зазначили, що Бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура наполягають на доопрацюванні законопроєкту.

Зокрема, у документі необхідно передбачити такі умови під час укладання угоди зі слідством:

  • організатора злочину можуть звільнити від відбування покарання з випробуванням або призначити йому покарання нижче за певну межу виключно при викритті іншого організатора та відшкодуванні збитків.
  • інших осіб, які не є організаторами злочину, можуть звільнити від відбування покарання з випробуванням за особливо тяжкий злочин або призначити їм покарання нижче за певну межу лише при викритті інших осіб та відшкодуванні збитків.
Читайте також: Трагедія на Сумщині: чоловік на автомобілі на смерть переїхав свого півторарічного сина (ФОТО)

«Без урахування цих змін у законопроєкті залишатимуться корупційні ризики», - уточнили в НАБУ.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. Наталія Шаховська зі значним відривом лідирує у першому турі виборів ректора Політехніки
  2. Після теракту в Івано-Франківську хлопець, який втратив ноги, прийшов до тями
  3. У Львові сталася масштабна ДТП (ФОТО)
  4. На Тернопільщині знайшли мертвим 30-річного чоловіка, якого, як повідомили в поліцію його рідні, забрали з вулиці працівники ТЦК
  5. Українських дівчат треба зі школи готувати до захисту Батьківщини – радниця з гендерних питань ЗСУ

Найчитаніше

  1. Пошуки трирічного хлопчика, якого всю ніч шукали сотні людей, увінчалися успіхом: дитину знайшли біля річки (ФОТО)
  2. У львівській лікарні у реанімації перебуває 17-річний юнак з важким захворюванням
  3. На Донеччині 10 березня загинув 26-річний захисник з Львівщини Петро Кіх
  4. У Чорткові так затопило будинок, з якого власники могли виїхати за кордон, що вода лилася через вікна (ФОТО)
  5. На війні загинув Герой зі Львівщини Василь Маркевич