У НАТО розповіли, чи можливий напад на Україну з Придністров'я
Окупанти не мають сил
Заступник генерального секретаря НАТО Мірча Джоане вважає, що Російська Федерація наразі не має достатніх сил та ресурсів, аби здійснити напад на Україну з Придністров'я. Про це представник Альянсу розповів на Мюнхенській конференції з безпеки.
Наразі, окупанти не мають сил оточити Україну ззаду, захопити Одесу, а потім отримати наземний коридор до західного Придністров'я.
Однак, Москва буде намагатися підірвати демократичний лад у Молдові. Зокрема, Кремль перешкоджає європейському курсу країни.
«Вони намагаються працювати з розбіжностями, які існують у цій країні. Вони намагаються підірвати лідерство Майї Санду», - сказав представник НАТО.
Росія не має «ні наміру, ні можливості розпочати війну проти НАТО». Адже, за його словами, Москва має «достатньо проблем в Україні».
Заступник генсека наголошує на підтримці України.
«Ми маємо допомогти Україні створити якнайбільше проблем для Росії. Ми повинні бути дуже уважними і уникати ризику ескалації», - сказав Мірча Джоане.
Раніше головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний повідомив, що дві російські крилаті ракети «Калібр» перетнули кордон України з Молдовою, також пролетіли у повітряному просторі Румунії.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
- Зеленський заявив про високу ймовірність завершення війни найближчим часом
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
Найчитаніше
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
- Синоптики уточнили, як довго в Україні будуть сильні морози
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
Коментарі