У Нацполіції призначили нового очільника Ігора Клименка (фото)

Безымянный
Безымянный

Очільником Національної поліції України призначено генерала Ігора Клименка, який є генералом третього рангу та кандидатом психологічних наук. Про це повідомили у пресслужбі департаменту комунікації МВС України.

«Сьогодні, 25 вересня, уряд прийняв відставку голови Національної поліції Сергія Князєва та призначив нового очільника поліції. Ним став генерал поліції третього рангу Ігор Клименко, який до цього обіймав посаду заступника голови Нацполіції України», — йдеться у повідомленні.Своєю чергою, новопризначений голова Нацполіції висловив вдячність за довіру і запевнив, що продовжуватиме реформи у НПУ.

«Для мене честь очолити найбільший правоохоронний орган держави — Національну поліцію України. Водночас, розумію надвідповідальність та важливість цієї посади. Завдання номер один — покращення стану реагування на повідомлення про вчинення злочинів та правопорушень. Наступний напрям роботи — профілактика злочинності, насамперед її вуличним проявам, а також покращення ефективності у забезпеченні безпеки дорожнього руху», — сказав він, зазначивши, що активно продовжуватиме роботу у напрямку протидії насильству у сім’ї, протидії незаконному обігу наркотичних речовин.

За його словами, окремим питаннями буде налагодження співпраці поліції з територіальними громадами, а також розвиток та використання IT-компонентів у побудові відомства.

Зазначимо, до призначення керівником Нацполіції генерал поліції третього рангу Клименко був заступником голови НПУ. Також працював психологом в управлінні МВС в Харківській області та центральному департаменті, був миротворцем у Косово, брав безпосередню участь в АТО на Донбасі. Координатор процесу реформування правоохоронного відомства у тісній співпраці з іноземними партнерами. Нагороджений відомчими відзнаками МВС України та медаллю «Захиснику Вітчизни». Кандидат психологічних наук.