У навчальному центрі «Десна» загинули 4 військовослужбовці
Обставини надзвичайної події з'ясовуються
У 169-му навчальному центрі «Десна» імені князя Ярослава Мудрого на Чернігівщині сталася надзвичайна подія, внаслідок якої загинуло четверо військових. Про це прес-служба навчального центру ім. князя Ярослава Мудрого повідомила пізно ввечері, 19 березня.
«Вчора, 18 березня, сталася надзвичайна подія, внаслідок якої загинуло 4 військовослужбовці. Причини та обставини з'ясовуються. Проводиться службове розслідування органами ДБР. Від імені командування та особового складу висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким наших загиблих побратимів», – йдеться у повідомленні центру у Facebook.
Обставини події поки що невідомі.
Довідково:
169-й навчальний центр «Десна» імені князя Ярослава Мудрого (169 НЦ, в/ч А0665) — військова частина Збройних сил України, що спеціалізується на підготовці особового складу для різних родів Сухопутних військ України. Підпорядковується безпосередньо командуванню Сухопутних військ. Знаходиться в смт Десна Чернігівської області.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Тернополі великогабаритні двері у виробничому цеху смертельно травмували працівника (ФОТО)
Потерпілий разом з колегами по фрезерувальному цеху намагався перемістити великогабаритні двері
Сьогодні на Львівщині під час пожежі в будинку виявили тіло жінки
Причини та обставини виникнення пожежі в житловому будинку встановлюються
На Львівщині у річці виявили тіло жінки
В селі Тур’є Самбірського району, в річці виявлено тіло жінки
Найкоментованіше
- У Києві на місці колишнього пам'ятника Леніну встановлять пам'ятник Мазепі
- З вівторка на Львівщині діятимуть графіки погодинних відключень світла
- Україна почала перетворювати Крим на тягар для Путіна, – Bloomberg
- Зеленський вніс до Ради законопроєкт про Український національний пантеон
- У понеділок Львівщина попрощається з воїном, який загинув на Курщині
Коментарі