У неділю на площі Ринок у Львові стартує Ветеранський ярмарок
Мета ярмарку — популяризувати продукцію ветеранського бізнесу та зробити бренд «виготовлено ветераном» знаком якості для львів’ян і гостей міста
У Львові відновлює роботу Ветеранський ярмарок, щонеділі з 10:00 до 18:00 на площі Ринок ветерани та їхні родини знову продаватимуть власну продукцію — від крафтової їжі до виробів ручної роботи. Про це інформує ЛМР.
Мета ярмарку — популяризувати продукцію ветеранського бізнесу та зробити бренд «виготовлено ветераном» знаком якості для львів’ян і гостей міста. Він є майданчиком для прямого продажу, нових знайомств і підтримки ветеранського підприємництва.
На площі Ринок працюватимуть 20 торгових яток, тому склад учасників може змінюватися щотижня. Серед продукції, яку можна буде придбати: крафтові мармелади, сири, ковбаси та м’ясо, крафтовий хліб, марципанові вироби, мікрозелень і перепелині яйця. Також ветерани продаватимуть книги, ікони, свічки, кераміку, іграшки, прикраси і аксесуари з гільз, шеврони та інші вироби ручної роботи.
Участь у ярмарку можуть брати як ветерани, так і їхні рідні. Для учасників це безкоштовно — цього року ярмарок організовує департамент економічного розвитку Львівської міської ради спільно з відділом промоції міста.
Ветеранів, які хочуть долучитися до ярмарку, закликають зареєструватися онлайн і обрати бажану дату участі — тут.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- Статус УБД хочуть надавати цивільним, які конфіденційно співпрацювали з розвідкою та СБУ
- У лікарні розповіли про стан неповнолітньої дівчини, яка вижила у ДТП на Львівщині
- Чмут прогнозує найважчу зиму в Україні
- На Прикарпатті чоловік обікрав колишню вчительку майже на 1,3 млн грн
- Увага! У Львові зникли двоє малолітніх дітей
Найчитаніше
- У нічній ДТП на Львівщині загинули троє неповнолітніх дівчат
- Кіберполіція просить допомогти розшукати жительку Тернопільщини, яка переховується від правоохоронців
- У лікарні розповіли про стан неповнолітньої дівчини, яка вижила у ДТП на Львівщині
- Захисник «Азовсталі» Богдан Кротевич відмовився від нагороди головкома Сирського
- Увага! У Львові зникли двоє малолітніх дітей
Коментарі