У неділю громадський транспорт Львова тимчасово курсуватиме зі змінами через масштабні спортивні заходи

image
image

У неділю, 26 вересня, у Львові відбудуться два масштабні спортивні заходи — чемпіонат України з бігу по шосе на 10 км «Run the World. Львівська десятка» та традиційний велозаїзд на 100 км «Львівська Сотка. Осінь». У зв’язку з цим будуть зміни в русі транспорту. Мешканців Львівської МТГ просять вибачення за тимчасові незручності. Про це «Варта1» повідомили у пресслужбі львівської міської ради.

Так, з 7:00 год, у неділю розпочнеться чемпіонат України з бігу по шосе на 10 км «Run the World. Львівська десятка». Забіг відбуватиметься за маршрутом: пр. Свободи–пл. Міцкевича–пр. Свободи–пл. Різні–пр. В. Чорновола–вул. В. Липинського (кільце АС-2) та у зворотному напрямку.


У зв’язку із забігом на 10 км 26 вересня з 08:00 год до 11:00 год міський громадський транспорт курсуватиме зі змінами.


«Тролейбусний маршрут № 33 впродовж вказаного часу не курсуватиме. Ті маршрути, які їдуть у напрямку вул. Мазепи і Галицького Перехрестя, з центру міста курсуватимуть здебільшого по вул. Замарстинівській і вул. Б.Хмельницького. Оскільки буде перекрита тільки одна смуга пр. Чорновола, ті маршрути, які курсують з вул. Мазепи у напрямку центру міста, зможуть їхати по пр. Чорновола. Тут змін не буде», — розповів начальник управління транспорту ЛМР Орест Олеськів.


Відтак, автобусні маршрути:
 • № 1А, 53 курсуватимуть так: вул. Б. Хмельницького–вул. Гайдамацька–вул. Замарстинівська–Підвальна–пл. Соборна–пл. Галицька.

 • № 3А — пл. Соборна–пл. Галицька–вул. Князя Романа.

 • № 5А вул. Личаківська–пл. Митна.

 • № 6А, 52 — закорочено до церкви св. Анни.

 • № 7, 17, 31, 37 41, 46, 47А, 51 — у напрямку вул. Мазепи курсування буде здійснюватися по вул. Б. Хмельницького–вул. Замарстинівська–вул. Липинського–пр. В. Чорновола — далі за маршрутом.

 • № 8, 8А, 22, 55 — закорочено до пр. Чорновола (вул. В. Липинського).

 • № 9 — вул. Коперника–пл. Галицька–пл. Соборна–вул. Підвальна–вул. Замарстинівська–вул. Гайдамацька–вул. Б. Хмельницького — далі за маршрутом.

 • № 20, 25 — вул. Б. Хмельницького–вул. Гайдамацька–вул. Замарстинівська в дві сторони.

 • № 34, 39 в напрямку вул. Грінченка курсування буде здійснюватися по вул. Б. Хмельницького–вул. Замарстинівська–Лінкольна–вул. Чигиринська — далі по маршруту.

 • № 57 — по вул. Замарстинівській–вул. Б. Хмельницького в дві сторони.

 • № 61 — вул. Шевченка–вул. Левандівська–вул. Городоцька далі за маршрутом.


Також у неділю відбудеться наймасовіший аматорський велоівент — «Львівська Сотка. Осінь».


У зв’язку із проведенням цього веломарафону 26 вересня з 08:00 год до 18:30 год міський громадський транспорту курсуватиме зі змінами.


Зокрема, за словами Ореста Олеськіва, керівника управління транспорту, автобусні маршрути № 8, 8А та 22 у Брюховичах будуть закорочені до ділянки вул. Курортної.


Зокрема, автобусний маршрут № 8А тимчасово курсуватиме до вул. Курортної (перетин із вул. Широкою).


Автобусний маршрут № 8 тимчасово курсуватиме вул. Львівська–вул. Весняна–вул. Смолиста–вул. Незалежності України — за маршрутом.
Автобусний маршрут № 22 тимчасово курсуватиме по вул. Замарстинівська–вул. Львівська–вул. Під Осова.