У неділю Львів попрощається з 30-річним Героєм Михайлом Турчином
Вічна пам'ять!
![](/uploads/media/e3/dc/e3dc902f444da1yzfe0d6c52cdc4faee_w1280.jpg)
Завтра, 24 вересня, Львів попрощається із військовослужбовцем Михайлом Турчином, який загинув від рук російського окупанта, захищаючи Україну. Про це пише преслужба ЛМР.
Чин похорону військовослужбовця розпочнеться о 10:15 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, о 10:45 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїна на Личаківському кладовищі.
Біографічна довідка захисника
Михайло Турчин (07.10.1992-19.09.2023) Львів’янин.
Навчався у Середній загальноосвітній школі №96 міста Львова. Здобував освіту у Відокремленому структурному підрозділі «Навчально-науковий інститут підприємництва та перспективних технологій Національного університету «Львівська політехніка».
Після завершення навчання працював барменом і обожнював свою роботу, успішно закінчив міжнародні курси барної справи. Згодом поїхав за кордон, де працював у логістичній сфері. У вільний час захоплювався музикою, був надзвичайно відданим другом.
Із початком повномасштабного вторгнення, попри відсутність військового досвіду, повернувся з Польщі та добровольцем став на захист Батьківщини. Після проходження навчань боронив територіальну цілісність та суверенітет держави у лавах 68-ї окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України. Виконував обовʼязки головного сержанта-командира відділення. За сумлінне виконання бойових завдань Михайлу Турчину було присвоєно звання «молодший сержант».
У Героя залишилися бабуся, батьки та брат з дружиною.
![](/uploads/media/c2/2e/c22e115c870261184ab5b768f133b6c0_w1280.jpg)
По Україні оголошена повітряна тривога: сирени лунають в усіх областях
Не ігноруйте загроз
![](/uploads/media/0a/yz/0ayz038855fd0a5f744776e5fec5ea0b_w1280.jpg)
Увага! По всій Україні оголошена повітряна тривога
Всі в укриття!
![](/uploads/media/97/8b/978b14a1979d0ebb047c140b3e126ec1_w640.jpg)
На Тернопільщині скасували «бронювання» лісникам, які в робочий час розпивали алкоголь в ресторані
Подія у Збаражі