«У нього залишились всі ми»: у вівторок Львів попрощається з Героєм-сиротою Назарем Мурдзою
Вічна пам'ять!
У вівторок, 26 вересня, Львів попрощається з військовослужбовцем Назаром Мурдзою, який захищав Україну від російських окупантів. Про це повідмоляє пресслужба ЛМР.
Чин похорону військовослужбовця розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїна на Личаківському кладовищі.
Біографічна довідка захисника
Назар Мурдза (13.07.1994-19.09.2023). Уродженець села Труханів Львівської області.
Навчався у колишній Краковецькій школі–інтернаті I-II ступенів. Здобув освіту у Державному навчальному закладі «Ставропігійське вище професійне училище міста Львова» за спеціальністю «Столяр, маляр-штукатур».
Після завершення навчання протягом певного періоду працював різноробом на Янівському цвинтарі. У 2018 році приєднався до Спільноти взаємодопомоги «Емаус – Оселя» у Винниках, адже прагнув допомагати людям.
У 2022 році Назар Мурдза прийняв рішення розпочати самостійне життя та працевлаштувався у Львові.
Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації добровільно став на захист Батьківщини до лав морської піхоти.
Читайте також: в боях з ворогом загинув воїн з Львівщини Юрій Богонос (ФОТО)
Назар Мурдза був сиротою. У Героя залишилися друзі, однокласники та далекі родичі.
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
Коментарі