У Норвегії назвали 7 основних помилок путіна
Стратегічні помилки путіна
Стратегічні промахи диктатора володимира путіна сприяють тому, що це може бути довготривала повномасштабна війна в Україні. Про це повідомляє норвезька газета «Dagbladet».
На думку норвезьких експертів, стратегічні провали російського диктатора у війні проти України такі:
- Путін думав, що українці швидко здадуться і що буде широка підтримка російського так званого «визволення».
- Путін вважав, що Захід розколовся, і що і йому треба час для консолідації підтримки України та санкцій проти росії.
- Українські військові виявилися значно боєздатнішими, ніж очікував російський президент. З іншого боку, росія виявилася менш компетентною, ніж вважалося.
- Війна в Україні дала нове життя НАТО.
- Війна «штовхнула» важливі буферні держави, Швецію та Фінляндію, «в обійми» США.
- Війна затягнула російські війська в «трясовину» в другій за величиною країні Європи.
- Міжнародна спільнота не сприймає незаконну окупацію регіонів України і ЗСУ визволяють від російських загарбників значні території, які були в окупації.
Нагадаємо, чому росія кожного понеділка масовано обстрілює Україну.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- В Україні можуть ввести обмеження для тих, хто не виконує військовий обов’язок
- Мирні переговори між Україною і Росією зайшли в глухий кут, - Зеленський
- У Дніпрі зафіксували масовий «спалах» ВІЛ-інфекції серед військовозобов’язаних чоловіків
Коментарі