У Норвегії затримано «вагнерівця», який побився з поліцією

Завдав кілька ударів поліцейським

Екс-командир відділення ПВК «Вагнер» Андрій Медведєв, який утік до Норвегії, заарештований за бійку біля бару в центрі Осло та насильство щодо поліцейських під час затримання. Про це пише «Нова газета Європи».  

У документах звинувачення йдеться, що в ніч з 21 на 22 лютого Медведєв уплутався в бійку в центрі норвезької столиці, після чого чинив опір затриманню і завдав ударів поліцейським.

Адвокат Медведєва Брюн'юльф Ріснес заявив, що бійка виникла внаслідок «нерозуміння після вживання алкоголю», а його підзахисний не розумів, що відбувається, коли приїхала поліція.

Екс-найманцю важко даються мови і йому важко висловлювати думки. На допиті Медведєв не визнав провини.

«У середу 22 лютого 2023 року, близько 5:00 ранку, коли кілька співробітників поліції та інших правоохоронців виводили Медведєва з поліцейської машини на подвір'ї центрального слідчого ізолятора, він чинив опір і вдарив ногою одного чи кількох співробітників», — йдеться у ухвалі про арешт.  

Незадовго до цього близько 3:20 ночі Медведєв вступив у бійку з неназваною людиною неподалік одного з барів Осло.

Справу Медведєва розглянуть у окружному суді Осло 25 квітня. Прокурор звинуватив його за трьома кримінальними статтями.

Андрій Медведєв нелегально перетнув кордон Росії та Норвегії у січні цього року, після чого запросив політичний притулок у скандинавському королівстві. 

 Нагадаємо, екс-командир «вагнерівців» утік до Норвегії і попросив про політичний притулок.

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт