У новому законопроєкті про мобілізацію пропонуються три варіанти оновлення даних в ТЦК, – нардеп Чернєв

Зміни в законопроєкті

ФОТО: ілюстративне

Зазначається, що громадяни повинні мати право подавати свої дані в ТЦК різними способами.

Про це повідомив заступник голови цього Комітету, голова постійної делегації України в ПА НАТО Єгор Чернєв, передає Хронікерс з посиланням на сайт парламенту.

“Наразі розглядаються три варіанти подачі інформації в територіальні центри комплектування: особисто прийти й оновити дані, зробити це у ЦНАПі або зареєструвати електронний кабінет і зробити це онлайн, не відвідуючи ТЦК. Оновити дані упродовж 60 днів з моменту набуття чинності законом буде обов’язком громадян, а не правом. Усі військовозобов’язані мають стати на облік і виконувати свій військовий обов’язок”, – зазначив політик.

У попередні рази були більш жорстокі обмеження для “ухилянтів”, але в нинішньому законопроєкті залишилися тільки три пропозиції.

Читайте також: У Львові 6 березня частина Сихова буде без води (ПЕРЕЛІК ВУЛИЦЬ)

“Зараз щодо “ухилянтів” обговорюється три варіанти обмежень: тимчасова заборона на виїзд за кордон, тимчасове обмеження в праві керування транспортними засобами та блокування рахунків у банках. Комітет не підтримав ідею блокування рахунків, бо не вважає її реальною дієвою нормою. Водночас останнє слово за народними депутатами, які будуть у сесійній залі підтримувати чи відхиляти певні пропозиції”, – сказав парламентарій.

varta1.com.ua: Новини

Юлія Зуб