У новорічну ніч на Львівщині працюватимуть півтори тисячі поліцейських

f9cd5fae8f4d14fc8a0eea8af8eabcfb6a80a36d
f9cd5fae8f4d14fc8a0eea8af8eabcfb6a80a36d

Основні зусилля правоохоронці скеровуватимуть на попередження та недопущення вчинення кримінальних злочинів, порушень публічного порядку та використання піротехнічних засобів під час масових заходів. Про це повідомляє  відділ комунікації поліції Львівської області.

У Львові основну увагу правоохоронці традиційно приділятимуть охороні публічної безпеки у центральній частині міста, де проходить Різдвяний ярмарок, біля новорічної ялинки на проспекті Свободи та на площі Ринок. У районах — місцям, де проводитимуться масові заходи.

«Ми дуже ретельно спланували поліцейські заходи для охорони публічного порядку та дотримання законності у Львові та в області, старались передбачити усі ситуації, які можуть виникнути під час святкування зустрічі Нового року та готові надати мешканцям і гостям Львівщини якісні поліцейські послуги. Але безпека громадян у значній мірі залежить від самих громадян — не зловживайте спиртним, не використовуйте піротехнічні вироби, будьте взаємоввічливими та повідомляйте поліцейських про виявлені правопорушення. Щасливого Нового року», — зазначив очільник поліції Львівщини полковник поліції Василь Віконський.

До завершення Різдвяних свят особовий склад поліції Львівщини працюватиме у посиленому режимі. Збільшено кількість нарядів для попередження та оперативного реагування на правопорушення, створені додаткові слідчо-оперативні групи, а також мобільні вибухотехнічні групи, до складу яких входитимуть експерти-вибухотехніки та кінологи. 

Поліцейські звертаються до мешканців Львова та області, а також до гостей нашого міста з проханням дотримуватись правил поведінки під час святкувань, не порушувати публічних порядок та поводитись відповідально.