У Новояворівську відкрили новий спортивний майданчик
![_7_1494577581](/uploads/media/c6/f4/c6f484afba606022b87b3b6bb8a621db_w960.jpg)
У четвер, 11 травня, у Новояворівську відкрили сучасний спортивний майданчик зі штучним покриттям, облаштованого за обласною програмою «Спортивний майданчик». Участь в урочистостях взяла заступник голови Львівської облдержадміністрації Оксана Стоколос-Ворончук. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.
Вона привітала мешканців Новояворівська з цією подією та вручила юним футболістам Яворівщини комплект футбольних м’ячів.
Після освячення майданчика отцем Іваном, запрошені гості виконали перші удари у футбольні ворота, а дитячі команди зіграли свій перший матч на новому комфортному полі.
Крім того, дітям подарували книжечки-путівники «Туристичними стежками Яворівщини» та вручили грамоти.