У п'ятницю Львів попрощається з Героями Степаном Лозінським та Станіславом Савочкою
Вічна пам'ять!
![](/uploads/media/f5/05/f505f03b3feb69a5851cc147ea55af8a_w960.jpg)
Завтра, 28 липня, Львів попрощається з двома Героями. Станіслав Савочка та Степан Лозінський загинули, захищаючи Україну від російських окупантів. Про це повідомляє пресслужба ЛМР.
Чин похорону Героїв розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїнів на Личаківському кладовищі.
Біографічні довідки Героїв
Степан Лозінський (15.05.1985-24.07.2023) Львів’янин.
![](/uploads/media/11/91/11911bb0db0a185cee66735e407a2682_w640.jpg)
Навчався у Середній загальноосвітній школі №40 міста Львова. Закінчив колишнє Вище професійне училище №57 (сьогодні – Державний професійно-технічний навчальний заклад «Міжрегіональне вище професійне училище автомобільного транспорту та будівництва»), здобув професію «майстер-наладник з технічного обслуговування машино-тракторного парку».
Після завершення навчання проходив військову службу у лавах військ зв’язку.
У мирний час працював водієм-експедитором. Захоплювався футболом та рибальством.
Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини до лав Збройних Сил України. Боронив територіальну цілісність та незалежність держави на східному напрямку у складі 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України.
У Героя залишилися мама та сестри.
Станіслав Савочка (03.12.1996-22.07.2023) Уродженець міста Вугледар Донецької області.
![](/uploads/media/da/01/da01684390672788d2b2726e712b19fd_w640.jpg)
Навчався у Вугледарській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 Вугледарської міської ради Донецької області. Здобував освіту у Донецькому професійному гірничому ліцеї.
Після навчання працював адміністратором у цирку. Мав виняткову любов до тварин. Згодом обіймав різноманітні посади у мобільному ляльковому театрі: був актором, ведучим та адміністратором.
Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації добровільно вступив до лав Збройних Сил України. Після проходження навчань виконував бойові завдання на Луганщині у складі 66-ї окремої механізованої бригади Корпусу резерву Сухопутних військ Збройних Сил України.
У Станіслава Савочки залишилися бабуся, мама, тітка, дядько та двоюрідний брат із сестрою.
![](/uploads/media/58/41/5841e99dd5a0dcbd30fe538e32933fd3_w640.jpg)
Повітряна тривога: існує загроза ракетного удару
Перебувайте в укриттях!
![](/uploads/media/94/29/94294e1d93yz0994ea3cd65b67f49964_w1280.jpg)
В Україні знову оголошено масштабну повітряну тривогу
Втретє за день
![](/uploads/media/19/67/196727533f0c0262f76a890981d01aa2_w640.jpg)
Увага! В Україні оголошена масштабна повітряна тривога
Перебувайте в укриттях!