У четвер, 11 лютого, у Львові має випасти 100% місячної норми снігу
Сьогодні, 10 лютого, до прибирання міста від снігу залучили 142 одиниці техніки та 1669 двірників. Роботу комунальники не припиняють, адже завтра очікують на погіршення погодних умов. Про це повідомили в пресслужбі ЛМР.
«У ніч з 9 на 10 лютого випало 11,5 см снігу. На завтра, 11 лютого, прогнозують ще близько 100 % норми опадів. І також очікуємо сильні снігопади вночі. Тому сьогодні проводимо засідання штабу щодо прибирання міста від снігу», — йдеться у повідомленні.
У зв’язку із сильними снігопадами, водіїв просять мінімізувати виїзд на дороги, щоб легше було прибирати сніг та не було заторів. Також наголошують на тому, щоб не паркувати авто у невстановлених місцях, де можна заблокувати проїзд як транспорту, так і снігоочисної техніки.
За минулу добу комунальники вивезли з вулиць міста 1400 м3 снігу.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі