У перший день весни Львів попрощається із Володимиром Євстафієвим та Геннадієм Михальовим (ФОТО)
Поховають воїнів на Личаківському кладовищі...
![](/uploads/media/14/89/148987fdda5b0c0ac4401db48eeb9625_w1280.jpg)
Завтра, 1 березня, у Львові попрощаються із загиблими військовослужбовцями Володимиром Євстафієвим та Геннадієм Михальовим, які захищали Україну від російських окупантів. Про це повідомляє Львівська міська рада.
Чин похорону військовослужбовців розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїнів на Личаківському кладовищі.
Біографічні довідки захисників
Володимир Євстафієв (13.12.1968-15.10.2023). Уродженець села Жовта Круча Запорізької області.
![](/uploads/media/3c/94/3c944fbfcb7d3152b65cd7080316c8d2_w640.jpg)
Навчався у Комунальному закладі «Жовтокручанська загальноосвітня школа I-II ступенів». Здобував освіту у Державному навчальному закладі «Запорізький професійний торгово-кулінарний ліцей». Проходив військову службу у лавах зенітно-ракетних військ за кордоном.
Після повернення на Батьківщину спершу працював зварювальником, а згодом у аграрній сфері. Захоплювався спортом: активно займався атлетичною гімнастикою, протягом останніх років був тренером з вільної боротьби для своєї доньки, що навчається в одному зі спортивних коледжів Львова.
Із початком повномасштабного вторгнення рф добровольцем став на захист Батьківщини до лав 15-ї бригади оперативного призначення імені Героя України лейтенанта Богдана Завади Південного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України. Виконував бойові завдання із захисту суверенітету та територіальної цілісності держави на південному та східному напрямках фронту.
У Володимира Євстафієва залишилися дружина, дві доньки, син, дві онучки та брат.
Геннадій Михальов (23.04.1990-22.02.2024). Уродженець міста Донецьк.
![](/uploads/media/d7/91/d791899a01fdb2f61f3bddc8181fdyz5_w640.jpg)
Навчався у Донецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 64 Донецької міської ради Донецької області. Здобув освіту у Донецькому професійному ліцеї автотранспорту за спеціальністю «Слюсар з ремонту автомобілів».
Після завершення навчання проходив військову службу у лавах зенітно-ракетних військ у Маріуполі.
У 2014 році родина Геннадія Михальова перебралася із рідного Донецька до Одеси. Сам він казав: «Присягу дають тільки раз у житті. Я не служитиму іншій державі».
У Одесі обіймав посаду ревізора у мережі магазинів «Антошка», у той самий час працював над власними проєктами у різних сферах. У вільний час захоплювався мотоспортом. За словами рідних, «Геннадій Михальов був надзвичайно позитивною та усміхненою людиною, завжди готовим прийти на допомогу, люблячим і уважним татом, сином, чоловіком».
Із перших днів повномасштабного вторгнення рф сім'я Михальових переїхала до Львова, а сам він добровільно став на захист Батьківщини від російських окупантів. Виконував бойові завдання у лавах 57-ї окремої мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка оперативного командування «Південь» Сухопутних військ Збройних Сил України. Боронив державу на Миколаївщині, Одещині та Харківщині.
У Геннадія Михальова залишилися батьки, брат, дружина та 4-річна донька.
![](/uploads/media/4a/fe/4afef1276183762ccc63a712e40e89cd_w1600.jpg)
«Блискучі» порушники: ухилянти обмоталися ізотермічною ковдрою, щоб стати непомітними для тепловізора (ВІДЕО)
Прикордонники з попереджувальними пострілами затримали ухилянтів
![](/uploads/media/0b/3f/0b3fdfaca50cd7907eee159f0fb7199f_w640.jpg)
У Львові до 2 років іспитового терміну засудили прибиральницю з Києва через «роботу з відрядженням»
Жінку звинуватили у шахрайстві
![](/uploads/media/37/f1/37f138eac7f48859be40377b85f78628_w960.jpg)
Під час виконання бойового завдання на Луганщині, загинув Богдан Іванчишин з Львівщини
Вічна пам'ять Герою!