У п'яній ДТП на Закарпатті травмувалися четверо осіб
40-річна водійка автомобіля «Volkswagen» не впоралася з керуванням та в’їхала у фасад будинку
Вчора, 8 березня близько 21:30 на лінію «102» надійшло повідомлення про аварію з потерпілими у селі Мужієво Берегівського району. Про це інформує поліція Закарпаття.
40-річна водійка автомобіля «Volkswagen» не впоралася з керуванням та в’їхала у фасад будинку по вулиці Ракоці. Крім жінки в авто перебували ще троє пасажирів, двоє з яких неповнолітні, віком 11 та 14 років. Внаслідок зіткнення травмувалися всі четверо осіб.
Потерпілих доставили до медичного закладу. Неповнолітніх, після надання їм медичної допомоги, відпустили додому, а 37-річну пасажирку авто госпіталізували до реанімаційного відділення. До лікарні поміщено і водійку. Під час освідування на стан сп’яніння з’ясувалося, що жінка керувала автомобілем пʼяною - у її крові виявили 1,97 проміле алкоголю, що майже у 10 разів перевищує допустиму норму.
За фактом ДТП слідчі внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 286-1 Кримінального кодексу України.
Водійку затримано у порядку статті 208 КПК України, вона перебуває у спецпалаті під цілодобовою охороною правоохоронців.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- У школах перевірятимуть військові документи 17-річних хлопців, - МОУ
- На Львівщині затримали представників релігійної течії, які намагалися вбити опонента-християнина
- Буданов уточнив "червоні лінії" в переговорах з росією
Найчитаніше
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2025 року вважався безвісти зниклим
- З російського полону повертаються четверо воїнів зі Львівщини
- Телефонний номер Ірини Фаріон, яку вбили у 2024 році, став активним у Telegram
- У Львові під час конфлікту сталося вбивство
Коментарі