У пʼятницю Львівщина попрощається з воїном Віктором Фромелем

Цьогоріч у вересні воїн отримав поранення, після чого проходив лікування та був вдома на реабілітації

Лави небесного батальйону поповнив мешканець Дрогобицької громади Віктор Фромель, який стояв на захисті України з квітня 2024 року. Про це інформує ДМР.

Віктор народився у Львові, там навчався та проживав. Після одруження переїхав до Дрогобича. Працював на Долотному заводі, також деякий час працював на Леоні.

Весною 2024 року Віктора мобілізували і він став на захист України – був сапером, сержантом вч А7013. Виконував бойові завдання на Запорізькому напрямку фронту.

Цьогоріч у вересні воїн отримав поранення, після чого проходив лікування та був вдома на реабілітації. Життя захисника обірвалось учора, 17 грудня, вдома.

З рідних у воїна залишились дружина, двоє дітей, дві сестри та два брати.

Чин похорону відбудеться завтра, 19 грудня, о 10:30 у храмі свмч. Юрія у Новому Селі.

Поховають воїна на місцевому кладовищі в селі.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. На Львівщині судитимуть заступника директора районної лікарні, який брав хабар за продовження інвалідності
  2. Уряд готує нові контракти для воїнів ЗСУ
  3. Під час бойового завдання загинув екіпаж вертольота
  4. Папа Римський заявив, що план візиту до України готовий, але його складно реалізувати
  5. У керівниці львівського аеропорту знайшли зв'язки з рф та суперечності у деклараціях

Найчитаніше

  1. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який понад півтора року вважався безвісти зниклим
  2. На трасі «Київ-Чоп» у припаркований «Mercedes», де було подружжя львів’ян з дитиною, в’їхав закарпатець на «Volvo»
  3. На Львівщині судитимуть заступника директора районної лікарні, який брав хабар за продовження інвалідності
  4. На Львівщині біля села знайшли ракету від ПЗРК «Стінгер»
  5. Трьох львів’ян полеглих на війні проведуть в останню земну дорогу 18 грудня у Львові