У поліції повідомили деталі моторошного вбивства 20-річної жительки Рівного (ФОТО)
Застрелив співмешканець
До поліції вчора, третього червня, близько 21:10 надійшло повідомлення, що у квартирі на вулиці Грушевського у Рівному дівчина отримала вогнепальне поранення.
Як повідомили у ГУ Нацполіції у Рівненській області, 29-річний житель Рівного здійснив постріл із мисливської рушниці в область голови 20-річної співмешканки. Чоловік викликав швидку: медики, які прибули на місце виклику, лише констатували смерть дівчини.
За фактом умисного вбивства слідчі Рівненського РУП розпочали досудове розслідування за ч. 1 ст. 115 ККУ.
Відповідно до огляду у медзакладі 29-річний чоловік був тверезий. Рушницю, яка була зареєстрована в установленому законодавством порядку, вилучили та скеровуватимуть на експертизу.
Читайте також: у Рівному застрелили молоду дівчину.
Зловмисник показів щодо скоєного поки не надає. Слідство триває. Вирішується питання про повідомлення йому про підозру у вчиненні злочину. Санкція статті передбачає від 7 до 15 років позбавлення волі.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
- Статус УБД хочуть надавати цивільним, які конфіденційно співпрацювали з розвідкою та СБУ
- У лікарні розповіли про стан неповнолітньої дівчини, яка вижила у ДТП на Львівщині
- Чмут прогнозує найважчу зиму в Україні
- На Прикарпатті чоловік обікрав колишню вчительку майже на 1,3 млн грн
- Увага! У Львові зникли двоє малолітніх дітей
Найчитаніше
- У нічній ДТП на Львівщині загинули троє неповнолітніх дівчат
- У лікарні розповіли про стан неповнолітньої дівчини, яка вижила у ДТП на Львівщині
- Захисник «Азовсталі» Богдан Кротевич відмовився від нагороди головкома Сирського
- Кіберполіція просить допомогти розшукати жительку Тернопільщини, яка переховується від правоохоронців
- Увага! У Львові зникли двоє малолітніх дітей
Коментарі