У поліції прокоментували ДТП поблизу Львова: подробиці (ФОТО, ВІДЕО)
Конструкція з вантажівки відірвалася і травмувала людину
У п’ятницю, 4 лютого, близько 09:10 год, поблизу Львова відбулася дорожньо-транспортна пригода, яка на декілька годин ускладнила рух транспорту. Про це повідомляла «Варта1».
У пресслужбі поліції Львівської області повідомили деталі автопригоди та уточнили, що відбулась вона в селі Сокільники, Львівського району.
Правоохоронці повідомили, що з автопоїзда «МАЗ» під час руху поривом вітру зірвало тент. Конструкція впала на автомобіль «Рено Кенґо», який рухався назустріч, розбила вітрове скло та завдала травм пасажирці легковика.
«Автопоїздом керував 22-річний мешканець Яворівського району, за кермом легковика перебував 56-річний мешканець міста Городок, Львівського району, травмована — мешканка Городка, віком 53 роки. Її з тілесними ушкодженнями госпіталізували», — повідомили у поліції.
За фактом ДТП відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України.
Покарання, передбачене санкцією статті, — до трьох років обмеження волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на термін до трьох років.
Правоохоронці з’ясовують всі обставини події.
Нагадаємо, зранку, 4 лютого, на об’їзній дорозі Львова відбулася дорожньо-транспортна пригода з потерпілими.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
- В Україні за пісні російською мовою у кафе та ресторанах зможуть карати великим штрафом без попередження
- В Україні більше не існує «непридатних із виключенням із військового обліку»
- Суд відправив під варту без застави водія, через якого загинули троє дівчат на Львівщині
- Посадовець ТЦК на Львівщині фіктивно оформив знайомого на службу
- З Польщі до України екстрадовано 44-річного чоловіка
Найчитаніше
- З Польщі до України екстрадовано 44-річного чоловіка
- У суботу на Львівщину повертається загиблий Герой Михайло Орищин
- На війні загинув Герой зі Львівщини Володимир Ошуст
- Якою буде погода у Львові та області завтра, 25 липня
- Кіберполіція просить допомогти розшукати жительку Тернопільщини, яка переховується від правоохоронців
Коментарі