У поліції зробили важливу заяву щодо хвилі самогубств у Києві

У пабліках повідомляли про нібито кілька смертей за добу

ФОТО: ілюстративне

Відтак, сьогодні, 24 жовтня, деякі телеграм-канали поширили новини про начебто скоєння кількох самогубств неповнолітніми в різних районах міста. Поліція Києва закликає не поширювати недостовірну інформацію, що стосується кримінальних подій та правопорушень, аби не вводити в оману читачів, а також не сприяти поширенню фейкової інформації у новинах. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва.

 « Поліція Києва спростовує цю інформацію. Такі повідомлення можуть бути поширені з метою привернення уваги та збільшення кількості читачів відповідних ресурсів. Публікації, які не відповідають дійсності, не лише компрометують ресурси, на яких розміщені, але і викликають панічні настрої у громадян», - наголошується у повідомленні поліції. 

Столична поліція одразу інформує громадян про надзвичайні події та злочини, що можуть викликати резонанс серед населення та відкрита до спілкування зі ЗМІ.

Читайте також: у Києві з багатоповерхівки випав чоловік (ФОТО/ВІДЕО)

«Тож закликаємо довіряти лише офіційним джерелам інформації та не поширювати упереджені неправдиві новини. У разі, якщо ви стали свідками подій, які потребують негайного реагування правоохоронців, одразу телефонуйте на спецлінію 102», - просять столичні поліцейські.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк

Читайте також