У поліції назвали три основні причини ДТП з потерпілими на Львівщині
У пресслужбі патрульної поліції Львівської області назвали три основні причини ДТП з потерпілими. Про це повідомили у пресслужбі поліції в «Telegram».
Як зазначили в поліції, за 9 місяців поточного року на території Львівської області зареєстрували 8665 ДТП. З них, 1419 пригод із постраждалими, в яких травмувалося 1855 осіб та 164 людини загинули.
«Трьома основними причинами ДТП з потерпілими є перевищення безпечної швидкості, порушення правил маневрування та недотримання дистанції», — йдеться у дописі.
У поліції закликають усіх учасників дорожнього руху до поваги на дорозі одне до одного та неухильно дотримуватися ПДР.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- В Україні системи ППО Patriot стоять порожніми через нестачу ракет, - FT
- Європейська країна може депортувати українців мобілізаційного віку, які не мають підстав для тимчасового захисту
- Львів’янка намагалася перевезти через кордон елітні годинники Rolex та Cartier на 4 млн грн
- У Польщі двоє дорослих напали на українських підлітків
- У Львівській області водійка збила велосипедиста на пішохідному переході
Коментарі