У поліції повідомили подробиці нічної ДТП на кільці (фото, відео)
Вчора, близько 22-ї години, на вулиці Джорджа Вашингтона, водій автомобіля «Opel Vectra» порушив правила дорожнього руху. Про це повідомив голова ГО «Варта1» Ігор Зінкевич.
Повідомлялося, що водій автомобіля виїхав на кільце.
Подробиці розповіли у пресслужбі патрульної поліції сьогодні, 31 березня.
Зазначається, що екіпаж патрульних 1 батальйону попередньо зупинив водія. Поліцейські підійшли до автомобіля. Водій різко зачинився у своєму автомобілі та поїхав з місця зупинки.
Патрульні розпочали переслідування транспортного засобу. З допомогою проблискових маячків синього та червоного кольору та звукової сигналізації вони подали сигнал про зупинку. Водій проігнорував вимогу, не зупиняючись, продовжував рух з наміром втекти.
https://www.facebook.com/igor.zinkevych/videos/2919237038129902/
Під час виїзду на перехрестя вулиць Зелена–Пасічна з круговим рухом, чоловік не впоравшись із керуванням, наїхав на перешкоду та зупинився на кільці. На щастя, ніхто не постраждав. Своєї поведінки чоловік не зміг пояснити. Однак, патрульні все зрозуміли, адже зауважили у водія ознаки алкогольного сп’яніння.
Чоловік захотів пройти перевірку у медичному закладі. Лікар надав висновок, про те, що керманич перебуває у стані алкогольного сп’яніння.
На 39-річного львів’янина, патрульні склали ряд адміністративних матеріалів, а саме: протоколи за ст. 122-2 (невиконання водіями вимог про зупинку) КУпАП; за ст. 124 (порушення ПДР, що призвело до ДТП) КУпАП та за ч. 1 ст. 130 (керування транспортним засобом особою в стані сп’яніння) КУпАП, а також винесли постанову за ч. 1 ст. 126 (керування транспортним засобом без відповідних документів) КУпАП.
Матеріали скерують до суду.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- На війні загинув 21-річний Герой зі Львівщини
Коментарі