У поліції повідомили подробиці різанини навпроти "Добробуту" (фото)
Вчора, у неділю, 21 липня, до поліції надійшло повідомлення про те, що на вулиці Стара, у Львові, невідомий зловмисник спричинив перехожому ножові поранення. Про це попередньо інформували очевидці події, голову спільноти ГО «Варта1», Ігора Зінкевича.
Подробиці конфлікту повідомили сьогодні, у відділі комунікації Головного управління Національної поліції у Львівській області.
Затриманим нападником виявився 48-річний мешканець Івано-Франківської області. Потерпілий, 32-річний львів’янин, з колото-різаними ранами був доправлений у лікарню.
Як встановили правоохоронці, близько 16.20 год., між двома чоловіками виник конфлікт. Потерпілий, котрий проходив поруч, зробив їм зауваження, після чого один з чоловіків наніс йому кілька ножових поранень в область грудей, плеча та обличчя.
За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 (хуліганство) КК України. Санкція статті передбачає покарання — позбавлення волі на термін від трьох до семи років.
Зловмисник затриманий у порядку ст. 208 КПК України, невдовзі суд обере для нього міру запобіжного заходу. Досудове розслідування триває.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі