У поліції повідомили, скількох українців вважають зниклими безвісти через війну

Він озвучив офіційні дані щодо кількості людей у реєстрі зниклих безвісти за особливих обставин

Реєстр осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, містить дані і про цивільних, і про військових. Про це розповів Уповноважений з питань зниклих безвісти за особливих обставин Артур Добросердов, передає МВС.

Він озвучив офіційні дані щодо кількості людей у реєстрі:

«На сьогоднішній день розшук триває щодо 62 948 людей. Разом з цим ми цю цифру не розділяємо на військових та цивільних осіб – це цифра, яка включає і військових, і цивільних. Наразі, встановлено місце знаходження та ідентифіковано тіла загиблих – це 10 291 особа».

Добросердов уточнив, що до Реєстру вносять переважно тих, хто зник внаслідок війни або окупації, тому обставини зникнення переважно відбулися в зоні бойових дій або на окупованих територіях.

До реєстру вносяться люди, які зникли внаслідок надзвичайних подій або через події природного чи техногенного характеру.

В Україні з травня 2023 року запрацював Єдиний реєстр зниклих безвісти осіб.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
  2. У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
  3. Зеленський заявив про високу ймовірність завершення війни найближчим часом
  4. Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
  5. Опубліковано відео моменту влучання шахеда у Львові

Найчитаніше

  1. СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
  2. У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
  3. Синоптики уточнили, як довго в Україні будуть сильні морози
  4. Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
  5. Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський