У поліції прокоментували побиття собаки на Бродівщині (відео, фото)
Декілька днів тому, 26 грудня, під час моніторингу соціальних мереж правоохоронці виявили публікацію, де йшлося про те, що в місті Броди невідомі особи помістили собаку в мішок та побили її. У поліції відреагували та прокоментували ситуацію.
«Впродовж декількох годин правоохоронці встановили особи підлітків, причетних до скоєння цього правопорушення. Встановлено, що, 23 грудня, близько 17 години, на сміттєзвалищі, неподалік одного з сіл Бродівщини, 16-річний місцевий мешканець помістив собаку в мішок і декілька разів вдарив тварину металевою палицею. Свідком події стала його 14-річна знайома. Правоохоронці розшукали собаку та доставили її до ветеринарної клініки», — розповіла Світлана Добровольска, начальник відділу комунікації поліції Львівської області.
https://youtu.be/tvmI83wSHKM
За цим фактом слідчі Бродівського відділення поліції, за процесуального керівництва Радехівської місцевої прокуратури, відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 299 (жорстоке поводження з тваринами) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті — обмеження волі на термін до трьох років.
Зараз тварині нічого не загрожує. За останніми даними, собака вже навіть почав самостійно ходити.ходити
Нагадаємо, що нещодавно в мережі було оприлюднено відео, на якому підліток з дівчиною запхали собаку в мішок і побили палкою. На відео чути, як дівчина підбурює юнака: “Давай, с**ка, ще чуть-чуть”.
https://youtu.be/8qUeRqsfPUg
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі