У поліції прокоментували загибель 17-річної студентки у Львові
У Львові поліцейські встановлюють обставини загибелі 17-річної студентки, внаслідок падіння з 7-го поверху гуртожитку. Про це повідомляла "Варта1«.
Як повідомили у відділі комунікації поліції Львівської області, слідчі Львівського районного управління поліції, попередньо встановили, що дівчина померла від травм, отриманих внаслідок падіння з 7 поверху гуртожитка, в якому проживала.
»Сьогодні, 8 червня, близько шостої години ранку, до поліції надійшло повідомлення від медиків про те, що на вулиці Лисинецькій, у Львові, від травм, отриманих внаслідок падіння з висоти, загинула молода дівчина. На місці події працювала слідчо-оперативна група та співробітники інших підрозділів Львівського районного управління поліції. Правоохоронці встановили особу загиблої — 17-річної мешканки Яворівського району, студентки одного з львівських навчальних закладів. Також попередньо встановлено, що дівчина випала з вікна на 7 поверсі гуртожитку, в якому проживала", — йдеться у повідомленні.
Вирішується питання про відкриття кримінального провадження за ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України з приміткою «самогубство».
Проводиться досудове розслідування, правоохоронці з’ясовують обставини події.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі