У поліції назвали основну версію жорстокого вбивства Мечислава Жеребецького (відео)
У п’ятницю, 15 жовтня, стався напад на будинок у Брюховичах, у результаті якого загинув чоловік та постраждала жінка. За даними ЗМІ, було здійснено розбійний напад на будинок бізнесмена Мечислава Жеребецького.
Нагадаємо, що, близько 22:00 год., на подвір’я приватного господарства, де проживало подружжя, увірвалися зловмисники у масках. Вони зв’язали і жорстоко побили господарів, після чого втекли. Чоловік помер на місці події, його дружина отримала тілесні ушкодження.
https://youtu.be/5ASP2FUj7SQ
“Під час нападу загинув 61-річний власник будинку, його 58-річна дружина отримала тілесні ушкодження”, — констатували правоохоронці.
Заступник начальника поліції Львівщини Тарас Сабанюк дав перші коментарі обставини резонансного злочину.
Основною версією, яку на даний момент опрацьовують правоохоронці — це розбійний напад з метою збагачення, який переріс у вбивство.
«На даний момент відомо те, що близько 10 години вечора за попередніми даними троє невідомих проникли на територію помешкання однієї з сімей, зв'язали потерпілу, після цього зв’язали і потерпілого. Нанесли тілесні ушкодження і зникли з місця події», — повідомив Тарас Сабанюк.
На питання, чим саме били родину бізнесмена, він відповів: «З того, що відомо на даний момент зі слів жінки, удари наносились руками та іншими предметами. Нападники били подружжя, вимагали сказати де сейф і кошти», — уточнив він.
Стосовно того, як злочинці потрапили до помешкання, то, попередньо відомо, що жінка вийшла на вулицю по своїм справам, де її й підстерегли злочинці, зв’язали і безперешкодно увійшли до будинку.
Станом на теперішній момент у поліції кажуть, що попередньо погроз родині бізнесменів не надходило. Яка кількість коштів викрадено — також не відомо, тривають слідчі дії.
«Ми проводимо огляд місця події, збираємо докази. На даний момент спілкуємось з дочкою потерпілого та дружиною», — додав Тарас Сабанюк.
На питання, хто викликав правоохоронців, заступник начальника повідомив, що звільнившись від скотчу та мотузок, яким їй зв’язали руки, дружина вбитого подзвонила дочці, яка вже і викликала поліцію.
На рахунок викрадених цінностей та їх кількість, яку і ЗМІ називали близько 180 000 доларів США, Тарас Сабанюк не зміг підтвердити чи спростувати інформацію, оскільки слідство ще з’ясовує.
Точну причину смерті бізнесмена після експертизи зможуть назвати за декілька днів.
Нагадаємо, що до розшуку та затримання зловмисників задіяні співробітники усіх служб та підрозділів поліції Львівщини. Поліцейські проводять заходи для нападників.
“Просимо усіх, хто володіє інформацією, що допоможе встановити зловмисників, надавати її на лінію «102»”, — звертаються до громадськості правоохоронці.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Харкові монахи УПЦ МП вчиняли сексуальні злочини проти дітей
Обом підозрюваним загрожує до п’ятнадцяти років позбавлення волі
Івано-Франківський суд присудив 5 мільйонів компенсації чоловікові, який без доказів відсидів строк за вбивство
Чотири рази суди ухвалювали вироки та призначали чоловікові покарання у вигляді позбавлення волі строком на 13 років
Військовий капелан попався на переправленні військовозобов’язаних чоловіків за кордон (ФОТО)
Щоб уникнути викриття, організатор перевозив їх у мікроавтобусі, ховаючи серед речей і маскувальних сіток
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі