У поліції розповіли про загибель працівників будівництва у Львові

Львів

На новобудові з висоти 15-го поверху впала будівельна люлька з працівниками

Сьогодні, 14 травня, близько 14:07 надійшло повідомлення про нещасний випадок на приватному будівельному майданчику на вул. Очеретяній, 31 у Львові. Про це інформує поліція Львівщини.

На новобудові з висоти 15-го поверху впала будівельна люлька з працівниками.

Унаслідок падіння загинули троє чоловіків. За попередньою інформацією, двоє загиблих — громадяни Туреччини, ще один – українець.

На місці працюють слідчо-оперативна група, криміналісти та співробітники інших служб відділу поліції№1 Львівського районного управління поліції №1. Правоохоронці встановлюють особи загиблих та всі обставини події.

За процесуального керівництва Галицької окружної прокуратури міста Львова до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за ч. 2 ст. 272 КК України.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У Львові відбувся протест проти "Аксіома Медікал" (ВІДЕО)
  2. Навроцького не запросили на конференцію щодо України в Гданську, де будуть Туск і Зеленський
  3. У Польщі українцям почали частіше відмовляти в статусі UKR
  4. Стали відомі подробиці ДТП з автобусом на Хмельниччині, який перевозив туристів до Болгарії (ФОТО)
  5. Прем'єр-міністр Польщі задоволений тим, що Зеленського не буде у Гданську на конференції

Найчитаніше

  1. На Львівщині юнак вбив маму та скоїв смертельну ДТП (ФОТО, ВІДЕО)
  2. Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
  3. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2025 року вважався безвісти зниклим
  4. У Тернополі у міському ставі потонула 15-річна дівчина
  5. Увага! У Львові розшукується безвісти зниклі мама та син