У Польщі 73-річний українець заблукав у горах без телефону і через 20 км вийшов до людей

Українця в Польщі шукали понад добу, поки він блукав у засніжених горах

Ілюстрація: yavp.pl

У Польщі 73-річний громадянин України підняв на ноги поліцію та низку рятувальних загонів, бо зник.

Як повідомляє Yavp.pl, інцидент стався в Малопольському воєводстві, а розповіла про нього місцева поліція. Минулої неділі, 14 січня, ввечері до поліції надійшло повідомлення про зникнення 73-річного громадянина України, який проживав у місцевості Ритро Новосондецького повіту.
Чоловік ще вранці пішов з дому, не взявши з собою мобільного телефону. Коли він не повернувся, стурбована родина вирішила звернутися по допомогу. Поліція та кілька рятувальних загонів з найближчих населених пунктів негайно почали пошук 73-річного чоловіка. Територію, де він орієнтовно міг перебувати, прочісували як з землі, так і з повітря. Пошуки в прилеглих лісових масивах припинили пізно ввечері та відновили вранці наступного дня. Лище після багатогодинного прочісування території близько 14:00, 15 січня, до поліції надійшла інформація від особи, яка вказала на місце перебування 73-річного чоловіка. 

Виявилося, що громадянин України пройшов пішки горами від населеного пункту Ритро аж до міста Щавниця в Новотарському повіті. Це понад 20 км!

Ілюстрація: yavp.pl

Читайте також: рятувальники чотири години шукали поляків, які заблукали на Говерлі.

Попри те, що чоловік провів понад добу в прохолодну погоду поза домом, він був цілим та неушкодженим.

varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий