У Польщі через сигнал тривоги та гімн росії було паралізовано рух залізницею

Також був фрагмент промови путіна

Вчора, 25 серпня, у Польщі залізничний рух довкола Щецина на деякий час зупинився через втручання у систему невідомих, які також увімкнули російський гімн та фрагмент промови Путіна. Про це повідомляє Wyborcza.

Зловмисники скористалися радіочастотами, які використовують у роботі залізниці, та надіслали сигнал, який спровокував екстрену зупинку потягів. Потім вони увімкнули через системи сповіщення російський гімн і фрагмент промови Путіна. 

Технічно скопіювати екстрений сигнал зупинки, яким послуговуються машиністи, для технічних фахівців не складно, а частоти для конкретних маршрутів не є зашифрованими і цю інформацію можна знайти у відкритому доступі. 

Зловмисники почали транслювати сигнал тривоги близько 21 години, він надійшов і у потяги, і в пункти управління рухом та спричинив зупинку поїздів на лінії 273 та 351. На цих маршрутах використовують різні частоти для сигналу тривоги, але транслювався він практично одночасно. Відомо також, що зупинилися кілька вантажних потягів. 

Вранці речниця PKP PLK Магдалена Янус підтвердила, що була хакерська атака і інформацію про неї передали усім перевізникам, Службі внутрішньої безпеки та поліції. 

Читайте також: у Польщі спалах смертельної хвороби: розслідують причетність росії

Загалом через інцидент зупинилися понад 20 поїздів, рух в районі Щецина остаточно відновили близько 2 години ночі. 

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт