У Польщі молода українка народила дитину і викинула її на смітник
Немовля не вижило
У Польщі 18-річна українка народила дівчинку. Однак, вона вирішила позбутися дитини і викинула її в смітник на автобусній зупинці в Бжезінах. На жаль, немовля померло. Тіло новонародженої дитини було знайдено в смітнику на автобусній зупинці в місті Бжезіни. Виявив його пасажир, який чекав на автобус.
За інформацією окружної прокуратури Мінська-Мазовецького, 18-річна українка народила дитину в робітничому хостелі. Після пологів жінка загорнула дитину в поліетиленовий пакет і викинула її на смітник.
Про це повідомило видання inpoland.
Поліція затримала не лише матір, але й трьох її родичів: сестру, хлопця та двоюрідного брата, які були молодшими за 20 років. Вони підозрюються в тому, що перешкоджали слідству, змиваючи сліди крові і очищаючи матрац. Усім затриманим заборонено виїзд з країни.
Мати дитини стверджує, що не знала про свою вагітність. Судмедексперти ще не визначили причину смерті новонародженого, але не виключають можливі фактори, такі як асфіксія, кровотеча або застуда.
Раніше повідомляли: у Німеччині подружня пара вбила українок та викрала дитину
Наразі жінці висунули звинувачення у дітовбивстві, але кваліфікація діяння може змінитися після психіатричної експертизи.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- Зеленський назвав точну цифр втрат українських військ у війні
- Норму про шлюб з 14 років вилучать із законопроєкту, - Стефанчук
- У поліції Львівщини уточнили деталі ДТП зі швидкою, якою кермував водій у стані сп'яніння
- В Івано-Франківській області світло буде чотири-п’ять годин протягом доби
- Уряд підвищив виплати для членів сімей загиблих та зниклих безвісти військових
Найчитаніше
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Власник знищеного російським ударом будинку на Львівщині розповів, як вдалося врятуватися його сім’ї
- Суд судитиме 22-річну маму, син якої зачепився шнурівкою з хрестиком за металевий саморіз і загинув
- На Львівщині знайдено мертвою дитину, яка зникла по дорозі до школи
- У Повітряних силах уточнили, скільки цілей збили сили ППО
Коментарі