У Польщі на очах у людей потонула 12-річна дівчинка з України (ФОТО)
Трагедія сталася на водосховищі
Трагічний випадок, який збрав життя 12-річної дівчинки з України, стався вчора, 5 червня 2023 року в затоці Задембє в місті Скерневіце Лодзського воєводства.
Як повідомляє Yavp.pl, близько 18 години у місцевому водосховищі купалися дві дівчинки з України - 12-ти та 14-річного віку. Подруги перебували у воді, тримаючись за руки, однак щоразу заходили все глибше. Ймовірно, вони не вміли плавати.
В якийсь момент молодша з дівчат зникла під водою. Очевидці викликали рятувальників. На місце події негайно прибули медики “швидкої”, рятувальники та пожежники. 14-річну дівчинку, живу і неушкоджену, витягли з води і доправили до місцевої лікарні.
Паралельно рятувальники кинулися шукати у воді 12-річну дитину. Пошуки тривали недовго - дівчинку доставили на берег без ознак життя.
Читайте також: на Житомирщині втопилися двоє чоловіків.
За попередніми даними, вона пробула під водою більше 20 хвилин. Незважаючи на проведені реанімаційні заходи дитину врятувати не вдалося, лікарі констатували смерть.
varta1.com.ua: Новини
У Чорткові так затопило будинок, з якого власники могли виїхати за кордон, що вода лилася через вікна (ФОТО)
Працівники водоканалу склали акт про витік води, і тепер власникам доведеться сплатити чималий штраф за неконтрольоване споживання
На станції метро у Києві загинув пасажир, впавши під поїзд (ФОТО)
Загиблого деблокували та підняли на платформу. Обставини встановлюватимуть правоохоронці
На вантажному вагоні в Одесі двох підлітків смерельно вразило струмом (ФОТО)
Встановлюються всі обставини події, після чого їй буде надана правова кваліфікація
Найкоментованіше
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Зеленський назвав точну цифр втрат українських військ у війні
- В Україні хочуть штрафувати за відмову від шлюбу після заручин
- У Львівській області знищено безпілотники
- Норму про шлюб з 14 років вилучать із законопроєкту, - Стефанчук
Найчитаніше
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Суд судитиме 22-річну маму, син якої зачепився шнурівкою з хрестиком за металевий саморіз і загинув
- На Львівщині трагічно загинули троє дітей
- Власник знищеного російським ударом будинку на Львівщині розповів, як вдалося врятуватися його сім’ї
- На Львівщині знайдено мертвою дитину, яка зникла по дорозі до школи
Коментарі