У Польщі п'яний водій спричинив потрійну ДТП та збив двох українських підлітків: є жертви
Один з неповнолітніх хлопців помер в лікарні
У селі Шамотули, що в Польщі, нетверезий водій спричинив автопригоду за учаті трьох транспортних засобів та збив двох українських підлітків, які їхали на велосипедах. Внаслідок отриманих травм 14-річний хлопець помер у лікарні. Про це повідомило у понеділок, 12 червня, польське видання Portal Samorzadowy.
Аварія на дорозі місцевого значення сталася у неділю, 11 червня. Водій VW Passat напідпитку спричинив ДТП за участі трьох автомобілів та наїхав на двох неповнолітніх українців.
«Між Пам’ятковом і Баборовом Passat вдарився в задню частину Fiat Seicento, водій якого загальмував, побачивши двох людей з велосипедами на узбіччі. Seicento врізався у зустрічне авто Opel Corsa, а водій Passat наїхав на двох 14-річних підлітків з велосипедами», – повідомив речник поліції Анджей Боров’як.
Фото: Portal Samorzadowy
Внаслідок зіткнення постраждали обидва хлопці. Їх та ще трьох учасників аварії госпіталізували. Внаслідок отриманих травм 14-річний українець помер у лікарні, його друг перебуває у важкому стані.
Читайте також: поблизу блок-посту під Києвом, правоохоронниця збила на смерть військовослужбовця (ФОТО).
Поліцейські, які прибули на місце події, встановили, що водій автомобіля Passat був нетверезий, у нього виявили 1,6 проміле алкоголю. Чоловіка затримали.
varta1.com.ua: Новини
Біля Львова сталася автопригода
Відбулась дорожньо-транспортна пригода за участі буса та позашляховика
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- В Україні можуть ввести обмеження для тих, хто не виконує військовий обов’язок
- Мирні переговори між Україною і Росією зайшли в глухий кут, - Зеленський
- У Дніпрі зафіксували масовий «спалах» ВІЛ-інфекції серед військовозобов’язаних чоловіків
Коментарі